دمپردستی

دمپر دستی ولوم دمپر بین کانال دمپر تنظیم هوا دمپر انواع دمپر

دمپر دستی - تهویه پاشا تولید کننده انواع دمپر موتوری،دمپر دستی،دمپر بادی و ...

دمپر دستی (دمپر بین کانال)  تهویه پاشا  با قابلیت نگهداشتن پره ها در زاویه های دلخواه برای کنترل کردن جریان هوا در مسیر کانال های اگزاست،موتورخانه، پارکینگ و … قرار میگیرد ، تا هوای ورودی به اتاقی که بلااستفاده است مسدود گردد و یا هوای ورودی (هوای گرم یا سرد) به هر اتاق تنظیم گردد.

دمپردستی را با اسم ولوم دمپر نیز میشناسند.دمپر کانال ها را میتوان به دو روش دستی و اتوماتیک تنظیم کرد اگر به صورت دستی باشد به وسیله دسته دمپری که بر روی فضای خارجی دمپر به کار میرود میتوان آن را تنظیم کرد

و این نوع دمپر را میتوان به صورت چهارگوش و گرد  و یا تبدیل چهارگوش به گرد از ورق های گالوانیزه،استیل،الومینیوم و سیاه در ضخامت های 0.5 تا 5 میل در پهنا های مختلف هم به صورت بین کانالی و پایان کار اجرا کرد.

دمپر بین کانالی میتواند هم  بین کانال و هم در پایان کار اجرا شود اگر در بین کانال قرار گیرد دسته دمپر در بغل و اگر پایان کار اجرا شود دسته از جلو (روبه رو) ساخته می شود.

دمپر های دستی به صورت تک پره ساخته می شوند، پره به کمک اهرمي که از جنس  آهني و  پي وي سي مي باشد مي توانند تا اختلاف فازي 90 درجه باز يا بسته شوند. و در اثر اين تغيير زاويه پره در مسير هوای كانال؛ راه عبور جريان مسدود و يا باز می گردد و در نتيجه جريان كنترل می شود .

دمپر دستی - تهویه پاشا تولید کننده انواع دمپر موتوری،دمپر دستی،دمپر بادی ودمپر بین کانال ...
دمپر دستی -دمپر بین کانال-دمپر تنظیم هوا تهویه پاشا تولید کننده انواع دمپر موتوری،دمپر دستی،دمپر بادی و ...
دمپر بین کانال-دمپر تنظیم هوا دمپر دستی ولوم دمپر